Wedstrijdkalender 2018/2019

DatumPlaatsWedstrijdVertrekJuryvergadering/
Aanvang
Bijlage
09-09-2018ApeldoornMedaille "Aquapoldro Sprintbokaal"12.30
13.00
Uitslag
16-09-2018DoetinchemMedaillewedstrijd #115.3016.15
16.45
22-09-2018ZutphenMinioren-Junioren Circuit #115.30
15.45
Startlijst
Uitslag
29-09-2018ArnhemNationale Miniorendag
30-09-2018NK Estafette
06-10-2018GroenloNZC deel 1 (eon)15:4516.15
16.45
Startlijst
Uitslag
13-10-2018ArnhemSwimkick-minioren #112:3013.30
14.00
Startlijst
Uitslag
14-10-2018DoetinchemMedaillewedstrijd (paddenstoelen)15.3016.15
16.45
Startljist
20-10-2018ZutphenJunioren-Jeugd-Senioren Circuit #115.3015.45
16.15
Startlijst
Uitslag

26-10-2018Swim Cup #1 en NJK 800/1500
27-10-2018Swim Cup #1 en NJK 800/1500
28-10-2018Swim Cup #1 en NJK 800/1500
28-10-2018DoetinchemLimietwedstrijd deel 115.3016.15
16.45
03-11-2018ZutphenJunioren-Jeugd-Senioren Circuit #215.45
16.15
Startlijst
Uitslag
04-11-2018DoetinchemLimietwedstrijd deel 215.3016.15
16.45
Startlijst
10-11-2018Nijmegen (EricaTerpstrabad)Regio Minioren Club Meet
11-11-2018DoetinchemLac periode 1 deel 115.3016.15
16.45
Startlijst
17-11-2018Nijmegen (EricaTerpstrabad)GWK14.15
15.00
18-11-2018Nijmegen (EricaTerpstrabad)GWK13.45
14.30
24-11-2018Nijmegen (EricaTerpstrabad)GWK14.15
15.00
25-11-2018Nijmegen (EricaTerpstrabad)GWK13.45
14.30
02-12-2018Lac periode 1 deel 2
09-12-2018ZutphenMinioren-junioren Circuit #215.45
16.15
Startlijst20181209_MJCircuitdl2_Uitslag
13-12-2018NJJK kb
14-12-2018NJJK kb
15-12-2018NJJK kb
15-12-2018ZutphenGWBK
16-12-2018NJJK kb
16-12-2018ZutphenGWBK
21-12-2018ONK
22-12-2018ONK
23-12-2018ONK
28-12-2018LeeuwardenOrca's Christmas Swim
29-12-2018LeeuwardenOrca's Christmas Swim
30-12-2018LeeuwardenOrca's Christmas Swim
13-01-2019DoetinchemLimietwedstrijd LAC15.3016.15
16.45
13-01-2019LichtenvoordeNZC deel 2 (eon)14.00
14.30
19-01-2019ZutphenJunioren-Jeugd-Senioren Circuit #315.45
16.15
20-01-2019DoetinchemMedaillewedstrijd deel 315.3016.15
16.45
24-01-2019ZwolleONMK korte baan
25-01-2019ZwolleONMK korte baan
26-01-2019Zutphenswimkick-minioren #213.00
13.30
26-01-2019ZwolleONMK korte baan
27-01-2019DoetinchemLAC periode 2 (1) NDD15.3016.15
16.45
27-01-2019ZwolleONMK korte baan
02-02-2019HengeloRegionale Estafette Kampioenschappen
10-02-2019LosserNZC deel 3 (eon)13.30
14.00
16-02-2019ZutphenMinioren-junioren Circuit #315.45
16.15
17-02-2019EindhovenLimietwedstrijd
23-02-2019Nijmegen (Sportfondsenbad-west)Limietwedstrijd LB13.30
14.00
24-02-2019DoetinchemLAC periode 2 (2) NDD15.3016.15
16.45
09-03-2019Nijmegen (Sportfondsenbad-west)RLAK
10-03-2019Nijmegen (Sportfondsenbad-west)RLAK
10-03-2019DoetinchemMedaillewedstrijd deel 415.3016.15
16.45
16-03-2019ZutphenJunioren-Jeugd-Senioren Circuit #415.45
16.45
23-03-2019ZutphenNZC deel 4 (eon)13.30
14.00
30-03-2019AmersfoortLimietwedstrijd
30-03-2019ArnhemGelderse Minioren Sprint Kampioenschappen
05-04-2019Den HaagSwim Cup
06-04-2019Den HaagSwim Cup
06-04-2019Nationale Arena Minioren Club Meet
07-04-2019Den HaagSwim Cup
12-04-2019EindhovenSwim Cup
13-04-2019EindhovenSwim Cup
13-04-2019EindhovenMinioren Cup
14-04-2019EindhovenSwim Cup
14-04-2019EindhovenJunioren Cup
14-04-2019DoetinchemLimietwedstrijd15.3016.15
16.45
20-04-2019NijmegenLimietwedstrijd
22-04-2019AlmerePaastoernooi
05-05-2019DoetinchemMedaillewedstrijd deel 515.3016.15
16.45
11-05 2019ArnhemSwimkick-Minioren #313.30
14.00
18-05-2019Nijmegen (Sportfondsenbad-west)Gelderse Kampioenschappen Lange Baan
19-05-2019Nijmegen (Sportfondsenbad-west)Gelderse Kampioenschappen Lange Baan
25-05-2019Nijmegen (Sportfondsenbad-west)Gelderse Kampioenschappen Lange Baan
26-05-2019Nijmegen (Sportfondsenbad-west)Gelderse Kampioenschappen Lange Baan
01-06-2019VaassenRegionale Minioren Finale
02-06-2019VaassenRegionale Minioren Finale
13-06-2019EindhovenNJJK
14-06-2019EindhovenNJJK
15-06-2019EindhovenNJJK
15-06-2019Gelderse-B Zomerkampioenschappen
16-06-2019EindhovenNJJK
16-06-2019Gelderse-B Zomerkampioenschappen
23-06-2019DoetinchemLimietwedstrijd15.3016.15
16.45
29-06-2019DoetinchemEstafettekampioenschappen